PS Plus’a bomba gibi oyunlar geliyor; üstelik hepsi ücretsiz

En yeni oyun grubu arasında Resident Evil 3‘ün yeniden yapımı, Marvel’s Midnight Suns ve NBA 2K24 (diğerlerinin yanı sıra) yer alıyor. Oyunları 19 Mart Salı gününden itibaren ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Capcom’un Resident Evil 3 yeniden yapımı (PS5 / PS4) 2020’nin başlarında çıktı. Virüs bulaşmış ve zombi istilasına uğramış Raccoon City’den kaçmaya çalışırken Jill Valentine olarak oynuyorsunuz. Bu arada Marvel’s Midnight Suns (PS5 / PS4), “Marvel Evreninin karanlık tarafında” geçen taktiksel bir RPG. Oynanabilir karakterler arasında Iron Man, Spider-Man, Wolverine, Captain America, Doctor Strange, Hulk, Deadpool ve Captain Marvel yer alıyor.

PS Plus’a bomba gibi oyunlar geliyor; üstelik hepsi ücretsiz

Ayrıca NBA 2K24 Kobe Bryant Edition’ı (PS5 / PS4) da alabilirsiniz. 2K’nın uzun süredir devam eden basketbol serisinin en güncel sürümünde, güncellenmiş kadrolar ve tarihi takımların yanı sıra, Lakers Hall of Famer’ın kariyerinin en unutulmaz anlarından bazılarını yeniden canlandıran “Mamba Anları” modu da yer alıyor.

Lego DC Supervillains (yalnızca PS4), Lego serisinin saçma, aile dostu eğlencesini alıp senaryoyu tersine çeviren ve kötü adamlar olarak oynamanıza izin veren 2018 yapımı bir oyun. Joker, Harley Quinn, Lex Luthor, Catwoman, Two-Face ve Penguin gibi kötü adamları kontrol edebilirsiniz.

Alınabilecek diğer oyunlar arasında sıra tabanlı ölüm maçı Blood Bowl 3 (PS5, PS4), gizemli Mystic Pillars: Remastered (PS5), yandan kaydırmalı RPG Super Neptune (PS4) ve aksiyon RPG Dragon Ball Z: Kakarot (PS5) yer alıyor. Bu ay çıkan klasikler arasında Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy (PS4), Jak and Daxter: The Lost Frontier (PS5, PS4), Cool Boarders (PS5, PS4), Gods Eater Burst (PS5, PS4) ve JoJos Bizarre Adventure: All-Star Battle R yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x