Günlerdir yoğun bakımdaydı! Nuri Alço’dan müjdeli haber geldi

Yeşilçam’ın usta isimlerinden Nuri Alço, 6 Nisan’da Eskişehir’deki evinde rahatsızlanıp, ambulansla hastaneye kaldırılmıştı. Beyin damarında pıhtı atan Nuri Alço, yoğun bakıma alınmıştı.

Eskişehir Şehir Hastanesi Doç. Dr. Mustafa Sungur, Alço’nun durumuyla ilgili bilgi vererek şu ifadeleri kullanmıştı:

Sanat dünyamızın önemli isimlerinden Nuri Bey’i hastanemizde misafir etmekteyiz. Temel olarak üç problemi var. İlk problemi ve esas olarak başlangıç aşamasında nörolojik sıkıntılar vardı. Bulantı şikayetiyle çekilen MR’la beyin arka bölgesinde milimetrik bir kanlanma olan alan vardı. Şu an itibarıyla bu problem açısından stabil seyretmekte. Bir güç kaybı yok, konuşmasında bir problemi yok.

SEVİNDİREN HABERİ EŞİ VERMİŞTİ

Alço’nun eşi Burcu Alço, geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Yoğun bakım sürecimiz çok şükür bitti. Normal odaya geçtik. Binlerce şükür… Şimdi benim bayramım işte” ifadelerini kullanmıştı.

NURİ ALÇO VİDEO YAYINLAMIŞTI

Yeşilçam’ın usta ismi yoğun bakımdan çıktığında yayınladığı videosuyla sevenlerinin yüreklerine su serpmişti. Alço: “Sevgili dostlarım, yalan yanlış haberlere inanmayın. Gayet iyiyim, sağlıklıyım. En kısa zamanda geleceğim. Zaten yoğun bakımdan çıktım. Çok teşekkür ediyorum, sağ olun” diyerek sevenlerini bilgilendirmişti.

BURCU ALÇO’DAN SON DAKİKA AÇIKLAMASI

12 gündür tedavisi süren Nuri Alço’dan iyi haber geldi. Burcu Alço, yaptığı yeni açıklamada usta oyuncunun yarın taburcu olacağını duyurdu.

“ALDIĞIN HER NEFESE ŞÜKÜRLER OLSUN”

Alço, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında; “Bu zorlu süreçte yanımızda olup desteğini esirgemeyen herkese ne kadar teşekkür etsem az… Yarın taburcuyuz. ‘Evimize seni götüreceğim’ demiştim aşkım. Seni çok seviyorum çok… Varlığına, aldığın her nefese şükürler olsun. Bir kez daha binlerce kez daha iyi ki Nuri’m…” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x