Serenay Sarıkaya’nın eski aşklarıyla ilgili dikkat çeken detay! ‘Bu medeniliği kendisine yakıştırdım’

Şimdilerde şarkıcı Mert Demir ile gözlerden uzak bir aşk yaşayan başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya, daha önce Çağatay Ulusoy, Kerem Bürsin, Cem Yılmaz ve Umut Evirgen gibi isimlerle ilişki yaşamıştı.

Instagram’da 10 milyondan fazla takipçisi olan 31 yaşındaki Sarıkaya’nın, eski sevgililerinin hiçbirini takip etmeyi bırakmadığı ortaya çıktı.

“HERKES DÜŞMAN OLARAK MI AYRILIYOR?”

Sosyal medyada gündem olan bu detay, TV 8’de Müge Dağıstanlı ve Yelda Kırçuval’ın sunumuyla ekranlara gelen ‘Aramızda Kalmasın’a da konu oldu. Programın konuğu Murat Özarı, şöyle konuştu:

Bu kadar medeni olmasından dolayı kendisini alkışlıyorum. Niye takipten çıkıyorsunuz kardeşim, o kadar gereksiz bir şey ki! Her ayrılan düşman olarak mı ayrılıyor? Hayır! Eski sevgilimi takip etmemi dert edecek kişi hayatıma girmesin. Serenay’a helal olsun, bu medeniliği kendisine yakıştırdım.

“ÖZGÜVENLİ BİR HAREKET”

Programın diğer konuğu Hanzade Durmuş ise “Bence eski sevgiliyi takipte kalmak gerçekten unuttuğunun göstergesi. Yani demek ki eski sevgilini görmek sende bir yara açmıyor… Zaten bakmak isteyen bakar, bunu hepimiz biliyoruz. ‘Ben takipten çıkayım ama sürekli başka hesaplardan eski sevgilime bakayım’ gibi. Serenay’ın eski sevgililerini takip ediyor olması medeni ayrıldığını, geçmişinden utanmadığını gösteren özgüvenli bir hareket” ifadelerini kullandı.

CEM YILMAZ VE UMUT EVİRGEN TAKİPTEN ÇIKMIŞ!

Sunucu Müge Dağıstanlı da “Bir insanın eski sevgilisini takipten çıkması, ona iyi ya da kötü, hâlâ bazı duygular beslediği anlamına geliyor. Eğer takipten çıkmıyorsan ‘benim için sıfırsın’ demek. Çünkü gıcık olmak bile hâlâ aklının ve kalbinin o insanda olduğunun göstergesi” dedi ve ekledi:

Serenay’ın hâlâ takip ettiği eski sevgililerinden Umut Evirgen ve Cem Yılmaz, onu takipten çıkmış. Kerem Bürsin ve Çağatay Ulusoy ise hâlâ Serenay’ı takip ediyor. Alina Boz, eşi Umut Evirgen’in Serenay Sarıkaya’yı takip etmesinden pek hoşlanmamıştı zaten.

“ENGELLEMEK ERGENCE BİR HAREKET”

Güzel oyuncun gündem olan bu hareketine, sosyal medya kullanıcılarından da yorum yağdı:

– Serenay Sarıkaya eski sevgililerini hâlâ takip ediyormuş. O sırada 5 dakika geç cevap yazan sevgilimi engellmeye giden ben…
– Engellemek ergence bir hareket zaten.
– Serenay müthiş birisi, eski sevgililerini takipten çıkarmakla bile uğraşmıyor!
– Ayrıldığım saniye LiknedIn’den bile engelliyorum…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x